KURUMSAL

HAKKIMIZDA

                   Altuncu Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Mekanik Tesisat projelendirme ve uygulama alanında faaliyet gösteren mühendislik firmasıdır. Balıkesir’in Körfez bölgesinde 700’den fazla projeye imza atmış olup, imalat ve projelerini tekniğin üst mertebelerini kullanarak gerçek bir mühendislik bakış açısıyla sektörün lider firmaları arasındadır. Şirketimizin çalışma prensiplerinin başında müşteri memnuniyeti , kullanılan ürünlerin kalitesi, kalıcı ve uzun ömürlü sistemlerin kurulumu ve teknik destek ön plandadır.
                  Altuncu Mühendislik Müşavirlik ofisi olup Kalorifer Tesisat Sistemleri, Yerden Isıtma Tesisatı Sistemleri, Daire İçi Doğal Gaz Tesisatı Sistemleri, Endüstriyel ve Büyük Doğal Gaz Tüketimli Tesisler, Sıhhi Tesisat Sistemleri, Yangından Korunma Sistemleri, Soğuk Hava Depoları, Basınçlı Hava Sistemleri, Buhar Sistemleri, Medikal Gaz Sistemleri, Havuz Sistemleri, Bahçe Sulama Sistemleri ve bunlarla ilgili Otomasyon Sistemleri hakkında danışmanlık, projelendirme ve uygulamalar yapmaktadır.

VİZYONUMUZ

                 Mühendisliğin prensiplerini dünya standartlarında en verimli şekilde kullanarak çözüm üreten ve müşterilerinin mutlak güvenini kazanan, yaptığı proje ve uygulamalarla enerji verimliliği yüksek kalıcı çözümler üretmek ana çalışma prensibimizdir.

MİSYONUMUZ

               Altuncu Mühendislik, faaliyette bulunduğu alanlarda müşteri memnuniyeti en büyük kazançtır felsefesiyle, ülke ve dünya genelinde tercih edilen, markalaşma konusunda da özveriyle çalışıp güçlenerek, sürekliliği sağlamak  ve Türkiye’nin  güvenilir ve saygın mekanik firmaları arasına getirmektir.
Call Now ButtonÜcretsiz Keşif İçin Arayın